O nás

Společnost COLOR COATING s.r.o. vznikla pod záštitou zkušeností majitele a taktéž i jednatele společností p. Radima Minaříka a specializuje se na mokré lakování veškerých kovových výrobků o různé velikosti se zaměřením na sériové výroby. Společnost si zakládá na dlouhodobé spolupráci se svými obchodními partnery a to je taktéž i reference pro nové zákazníky.
Lakujeme převážně vysokotlakými čerpadly Wagner Twin control systém 2K ve variantě Airless, ale taktéž používáme na složité výrobky elektrostatickou technologii Wagner Airmix. Samozřejmostí je i klasické lakování vzduchovými pistolemi Sata. Provozovny sídlí ve Starém Městě u Uherského Hradiště a jedna z provozoven je vybavena i portálovým jeřábem na 5t, což nám umožňuje manipulaci i s velkými a těžkými výrobky.
Velikosti našich lakovacích boxů jsou 4×7 a 5×10 metrů což nám umožňuje nalakovat víceméně jakýkoliv výrobek i větších rozměrů. Jeden z provozů má odsávací stěnu 2×7 metrů, což umožňuje lakování i netypických tvarů, lakovaní několika kusů najednou a jejich jednodušší manipulaci. Dále můžeme nabídnout vnitropodnikovou dopravu nákladním automobilem s vlekem, kterým si výrobky přivezeme i odvezeme. Dále disponujeme vysokozdvižnými vozíky o nosnosti od 1,6 – 4,5t.
Jednou z naších priorit je následování nejnovějších trendů a technologií abychom šetřili životní prostředí. Používáme materiály od léta ověřených firem HEMPEL, Colorlak a Viton

Nabízíme

služby v oblasti lakování jakýkoliv kovových výrobků do standartních C1 i extrémních C5-M korozních prostředí,
včetně různých speciálních nástřiků (struktur, matů, vícebarevných provedení aj)

Barvy

Používáme nátěrové hmoty od léta ověřených výrobců jako je Hempel, Colorlak a Viton.

Termíny

Čas je důležitý. Snažíme se vyjít vstříc ke spokojenosti zákazníka.

Kapacita

Provozujeme lakovací box 10×4,5m a odsávací stěnu 6x2m.

Technologie

Nátěrové hmoty nanášíme pomocí vysokotlakých čerpadel Air less, Air mix, elektrostaticky nebo klasickými vduchovými pistolemi.

Kvalita

Výrobky procházejí vstupní i výstupní kontrolou včetně měření tloušťky nátěru.

Ochrana životního prostředí

Šetříme nátěrovými hmotami formou technologického zdokonalování lakovací techniky, čistíme obaly od nátěrových hmot a pečlivě dbáme na údržbu lakoven.